ЦСКА победи хита на миналия сезон в efbet Лига Крумовград във втората си контрола за лятото с 2:0 в Банско. Попаденията за червените реализираха Иван Тасев в 78 минута и Наско Цеков в последната минута на мача.

70 снимки

Червените изиграха много силно първо полувреме и само късметът спаси Крумовград след като Санянг нацели напречната греда и удар на Линдсет бе избит от голлинията.

През втората част не се случваше почти нищо интересно, след много единоборства и малко атаки към двете врати, "червените" успяха да открият след удар на Тасев. В самия край на мача Цеков успя да удвои преднината и да гарантира победата за ЦСКА.

Крумовград можеше да открие резултата още в 3 минута, след като Луан излезе сам срещу вратаря Бусато, но бразилецът показа класа и спаси.

ЦСКА отговори с удар на Фаетон, който се спря в противников футболист и топката излезе в корнер.

Чорбадийски бе намерен сам в наказателното поле в 14 минута и отправи изтрел, който обаче мина над напречната греда.

Удар с глава на Християн Петров след центриране от корнер, но топката не намери целта в 17 минута.

Удар на Санянг срещна гредата, а после бе отсъдена и засада.

Крумовград отговори с удар са Серкан Юсеин, но Бусато се намеси. Вратарят на ЦСКА получи удар, но изглежда всичко с него е наред и ще продължи мача.

Прострелно центриране на Тобиас Хайнц, но вратарят Янков улови топката във въздуха.

Най-добрата възможност за гол идва в 29 минута. След грешка в отбраната на Крумовград,Папазов отправи мощен удар, но вратарят Янков успя на 2 пъти да се намеси и да запази равенството.

Само късметът спаси Крумовград след удар на Линдсет, който се спря в негов съотборник на голлинията.

В последната минута от първото полувреме, Хайнц с техничен удар се опита да открие резултата, но вратарят на Крумовград успя да избие топката.

ЦСКА започва второто полувреме с 8 нови, като Евтимов, Дончев, Шопов, Скаршем, Александров, Илиев, Иванов и Панайотовсе появиха в игра.

Крумовград започва с пропуск на Луан в 50-ата минута, който засече подаване отдясно, но не уцели вратата.

Силен удар на Папазов в 50 минута в тялото на вратаря, който не се затрудни да избие.

Жълт картон за Ламин Тал от Крумовград след грубо влизане в 70 минута.

ГОЛ! ЦСКА открива резултата след като Tасев засече центриране и прати топката в мрежата.

Ерол Дост успя да шутира след самостоятелен пробив, но топката мина на сантиметри от гредата.

Втори гол за ЦСКА! Наско Цеков слага точка на спора и ЦСКА повежда с 2:0.

Състави:

ЦСКА: 1.Бусато, 15.Вион, 13.Кордоба, 4.Петров, 3 Санянг, 26.Марселино (к),10.Линдсет, 16.Чорбаджийски, 11.Фаетон, 15.Хайнц, 24.Папазов

Резерви: 25.Евтимов, 12.Орлинов, 2.Иванов, 17.Шакич, 18.Александров, 32.Николов, 19.Цеков. 22.Дончев, 18.Шопов, 7.Скаршем, 28.Илиев, 29.Тасев, 30.Панайотов

Крумовград: Янко Георгиев, 5. Матей Шимич, 44. Божидар Кацаров, 23. Лазар Марин, 7. Момчил Цветанов, 91. Вячеслав Велев, 8. Ренан Ареяш, 67. Матеус Соуса, 10. Серкан Юсеин, 17. Патрик Луан, 13. Диего Рапосо

Резерви: 3. Калоян Пехливанов, 4. Лукас Сантана, 22. Ерол Дост, 14. Стефан Попов, 30. Жак Пехливанов, 2. Джунейт Али, 77. Октай Юсеин, 19. Ламин Тал, 31. Николай Данаилов, 80. Денислав Палазов, 12. Николай Пранджев