Крумовград приема Септември в двубой от седмия кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 21:15 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута.

След шест изиграни кръга Крумовград и Септември имат по пет загуби и са в дъното на класирането. Домакините поне спечелиха веднъж. Двата отбора са допуснали по девет гола, а основните проблеми са в атака. Крумовград отбеляза само един гол, а трите им домакинства завършиха със само един гол. Септември пък отбеляза първите си попадения в шампионата при загуба с 2:3 от Локомотив Пловдив в понеделник.

Двата отбора изглежда ще се борят за своето оцеляване, като Септември спешно се нуждае от точки, за да не допусне прекалено голямо изоставане от преките си конкуренти в битката за оставане в елита. Очакванията за здрав и много силов мач, в който преимущество да имат тежките единоборства.